phone

501 2540 47

728 340 942

RENTMED – WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO

Zamiast kupować sprzęt rehabilitacyjny, wypożycz go! Dzięki działaniu naszej wypożyczalni mogą Państwo skorzystać z licznych pomocy medycznych bez konieczności inwestowania znacznych środków finansowych.

Sprzęt rehabilitacyjny na wynajem

Na rynku produktów medycznych działamy od wielu lat, a Warszawa jest miejscem, w którym żyjemy i pracujemy. Prowadząc sklep oraz wypożyczalnię, poznaliśmy tysiące klientów, którzy potrzebują niezawodnego sprzętu do rehabilitacji swojej i troszczenia się o bliskich. Zebraliśmy w jednym miejscu produkty, które są kosztowne, ale bywają użyteczne podczas etapu dochodzenia do zdrowia, rekonwalescencji lub czasowego pogorszenia stanu zdrowia. Nie zawsze przecież trzeba je kupować na własność. Jeśli potrzebujesz na kilka dni, tygodni czy miesięcy łóżka rehabilitacyjnego, kuli inwalidzkich czy koncentratora tlenu i mieszkasz w Warszawie lub okolicach, skorzystaj z naszej medycznej wypożyczalni. 

Jaki sprzęt medyczny wypożyczysz w Warszawie?

Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego oferuje osobom starszym, z niepełnosprawnościami i opiekunom osób chorych takie produkty jak:

Balkoniki rehabilitacyjne

Łóżka rehabilitacyjne

Kule inwalidzkie

Koncentratory tlenu

Wózki inwalidzkie

Chodziki rehabilitacyjne

Krzesła toaletowe

 

Katalog produktów sukcesywnie się powiększa, by zaspokoić potrzeby wszystkich naszych klientów. 

Jakość sprzętu medycznego z wypożyczalni

Bardzo dbamy o to, by wszelkie sprzęty i urządzenia były sprawne, estetyczne i higieniczne. W ręce naszych klientów przekazujemy tylko wysokiej jakości artykuły medyczne i rehabilitacyjne, które przed wypożyczeniem poddajemy surowej ocenie. 

 

Wyróżnia nas wyjątkowa troska o jakość obsługi klienta. Proponujemy fachowe doradztwo i kompleksową pomoc w doborze sprzętu medycznego. Wiemy, jak bardzo liczy się dla naszych klientów zrozumienie, cierpliwość i pełen zakres usługi. Na terenie Warszawy wypożyczone sprzęty medyczne możemy dowieźć pod wskazany adres. Gwarantujemy także pomoc w sytuacji, kiedy sprzęt wymaga serwisu lub naprawy. Jesteśmy też otwarci na negocjacje cenowe, zwłaszcza przy wynajmie długoterminowym. Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w Warszawie oferuje wynajem na tydzień, miesiąc i dłużej.